GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 14776200
nr 1477 6200
DINNER SET
1950-tal ca 50 pieces, wear.
1950-tal ca 50 delar
Condition: slitage
800
SEK 400
Monday July 4 2022
at 19:45:49
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
300 kr (Robot)
350 kr